Terms & Conditions

OSTU-MÜÜGILEPINGU ÜLDTINGIMUSED

1. Üldsätted

Käesolevad üldtingimused kehtivad ostu-müügilepingutele, mis sõlmitakse tellimuse alusel e-poes bolero.ee kaupa telliva isiku (edaspidi Ostja) ning OÜ Bolero grupp (edaspidi Müüja) vahel.

Müüjal on õigus üldtingimusi ühepoolselt ja etteteatamata igal ajal muuta. Käesolevad üldtingimused kehtivad alates 01.01.2021.

 

2. Lepingu sõlmimine

Ostja esitab tellimuse Müüja e-poe bolero.ee kaudu. Tehingut vormistades kinnitab Ostja, et on kehtivate üldtingimuste ja ostuinfoga tutvunud ning on nendega nõus.

Müüja loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma, saates Ostja e-posti aadressile kinnituskirja ja makseinfo.

 

3. Hinnad

Müüja e-poes müügisolevate kaupade hinnad on kuvatud Eurodes ning sisaldavad Eestis kehtivat käibemaksu. Müüjal on õigus hindu ühepoolselt muuta. Kinnitatud, kuid tasumata tellimuste puhul kehtib tellimuse tegemise hetkel kehtiv hind.

Tellitud kaupade hinnale lisandub kohaletoimetamistasu, mis sõltub Ostja poolt valitud saatmisviisist. Kohaletoimetamistasu on vastavalt SmartPOSTi, Omniva, DPD jms kehtivast hinnakirjast. Ise järele tulles kohaletoimetamistasu ei ole.

NB! E-poe ja kaupluse tootevalik ning hinnad võivad erineda!

 

4. Tellimuse eest tasumine

Tellimuse eest saab tasuda pangaülekandega OÜ Bolero grupp arveldusarvele ja ise järgi tulles pangakaardiga või sularahas.

 

5. Tellimuse tühistamine

Kui tellimuse eest ei ole tasutud 24 tunni jooksul, tellimus tühistatakse. Samuti on kliendil õigus tellimus tühistada, kui kaup ei ole veel lähetatud.

 

6. Tellimuse täitmise tähtaeg

Tellimuse täitmise tähtaeg on alates raha arvele laekumisest 3 tööpäeva. Tellimuse täitmine tähendab kauba üleandmist transpordiettevõttele. Kui tellimust ei ole selle aja jooksul võimalik täita, lepitakse kliendiga kokku edasised tegevused või tagastatakse raha 3 tööpäeva jooksul.

 

7. Kauba kohaletoimetamine

Kaubale saab ise järele tulla lattu Vana-Narva mnt 15, Maardu või toimetatakse kaup kliendi poolt valitud pakiautomaati. Eraldi kokkuleppel on võimalik kasutada ka muid transpordiviise.

 

8. Toodete tagastamine

Ostjal on õigus tooted tagastada 14 päeva jooksul. Tooted tuleb tagastada originaalpakendis ja rikkumata ning kasutamata kujul. Toiduainete tagastamine ei ole võimalik.

 

9. Pretentsioonide esitamine

Müüja ei vastuta: ostja süül kauba halvenemise/kahjustumise eest; puuduste eest, mis on tekkinud kauba mittekorrapärase kasutamise tagajärjel; kauba normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral. Pretensioonid palume esitada kirjalikult Vana-Narva mnt 15, Maardu või e-posti aadressil bolero@bolero.ee

 

10. Müüja taganemisõigus

Müüjal on õigus tellimust mitte täita, kui kaup on laost otsa saanud või on laos kaupa vähem kui tellitud, või kui tehnilistel põhjustel on süsteem arvutanud toote hinnad valesti. Juba tasutud tellimuste puhul makstakse raha tagasi arvele, kust see laekus, 3 tööpäeva jooksul.

 

11. Isikuandmete kaitse

Müüjal on õigus kasutada ja töödelda isikuandmeid ulatuses, mis on vajalik e-poes kasutamiseks, müügilepingu täitmiseks või täitmise tagamiseks. Samuti on õigus müüjal saata e-poe kasutamisega seotud teateid.

 

12. Muud tingimused

Tootepildid on illustratiivse tähendusega.