Delivery Information

KAUBA VALIMINE

Valige poest omale sobiv toode kasutades otsingut või otsides tootekataloogist ja kliki nupule "Ostukorvi". Avanevas aknas on seejärel võimalus minna ostukorvi ja muuta koguseid või vormistada tellimus.

Tellimuse vormistamine
Ostukorvis kliki nuppu "Alusta tellimist". Seejärel vali kauba kohaletoimetamise viis ja täida ära vähemalt tärniga tähistatud lahtrid, valige makseviis ja kinnitage tellimus. Tellimuse kinnitamise järel saadetakse automaatselt kliendi poolt sisestatud e-maili aadressil tellimuse kinnitus. Kui kinnitust meili teel ei saabu, palume kontrollida ka rämpsposti hulgast ja võtta ühendust müüjaga telefonil 6 379 622 (lao lahtioleku aegadel E-R 8.00-15.30) või meili teel aadressil bolero@bolero.ee

NB! ALLA 100EUR tellimusi saab saata vaid pakiautomaadi või kulleriga(lisandub transporditasu). Bolero transport toimetab üle 100EUR tellimused kohale (Tallinn ja muud suuremad linnad).

Tasumine
Palume mitte tasuda tellimuse kinnituse alusel, vaid oodata ära e-mailile saabuv arve, mille saab tasuda pangaülekandega või ise järele tulles pangakaardiga või sularahas. Kaupa ei väljastata enne, kui raha on laekunud(va. ärikliendid kellel on pikem maksetähtaeg). Arveid ja kaupa väljastame vaid tööpäeviti (E-R 8-15:30 va.riigipühad).

Tellimuse täitmise tähtaeg
Tellimuse täitmise tähtaeg on alates raha arvele laekumisest 3 tööpäeva. Tellimuse täitmine tähendab kauba üleandmist transpordiettevõttele. Kui tellimust ei ole selle aja jooksul võimalik täita, lepitakse kliendiga kokku edasised tegevused või tagastatakse raha 3 tööpäeva jooksul.

Kohaletoimetamine
Kaubale saab ise järele tulla lattu Vana-Narva mnt 15, Maardu (E-R 8-15:30) või toimetatakse kaup kliendi poolt valitud pakiautomaati. Eraldi kokkuleppel on võimalik kasutada ka muid transpordi viise (kuller, cargobus jne).

Toodete tagastamine
Ostjal on õigus tooted tagastada 14 päeva jooksul. Tooted tuleb tagastada originaalpakendis ja rikkumata ning kasutamata kujul. Toiduainete tagastamine ei ole võimalik.

Pretentsioonide esitamine
Pretentsioonid palume esitada Vana-Narva mnt 15, Maardu või e-posti aadressil bolero@bolero.ee 

Müüja õigused
Müüjal on õigus tellimust mitte täita, kui kaup on laost otsa saanud või on kaupa laos vähem kui tellitud, või kui tehnilistel põhjustel on süsteem arvutanud toote hinnad valesti. Juba tasutud tellimuste puhul makstakse raha tagasi arvele, kust see laekus, 3 tööpäeva jooksul.

Lisainfo
Toodete pildid on illustratiivse tähendusega. Värvid võivad erineda tegelikkusest vastavalt kasutatavast monitorist või muust seadmest.